AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

De vorba la o cafea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Rose
Administrator
Administrator

Puncte : 1949
Reputatie : 14
Data de inscriere : 30/09/2009

http://info-new.forumz.ro

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Lun Noi 08, 2010 2:37 pm

Buna dimineata!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]O singura clipa poate schimba totul.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

Puncte : 1070
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/07/2010

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Lun Noi 08, 2010 3:21 pm

Buna dimineata! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

La multi ani tuturor ce poarta numele sfintilor Mihail si Gavril!
Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mier Noi 10, 2010 2:11 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]O singura clipa poate schimba totul.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Sam Noi 13, 2010 2:08 pm

Buna dimineata si un weekend asa cum va doriti! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .....pentru motivarea absentelor...am adus scutirea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Sam Noi 13, 2010 2:25 pm

Buna dimineata, Aj! ...multumesc pentru ''scutire''! Rolling Eyes

Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Sam Noi 13, 2010 2:42 pm

Buna dimineata, Irina! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...ce faci?
Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Sam Noi 13, 2010 2:49 pm

Anjuli a scris:
Buna dimineata, Irina! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...ce faci?

butonez si beau ceai ranjit1 ...tu?

Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Sam Noi 13, 2010 2:51 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] recuperez cele cateva zile de absenta...apoi nelipsitul program administrativ Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Sam Noi 13, 2010 2:53 pm

Anjuli a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] recuperez cele cateva zile de absenta...apoi nelipsitul program administrativ Rolling Eyes Rolling Eyes

eee, asta se stie...programul administrativ, nu are cum sa lipseasca Rolling Eyes

Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Sam Noi 13, 2010 2:56 pm

Eu am inceput.....sa ai si tu spor ....si o zi buna [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Sam Noi 13, 2010 3:02 pm

Anjuli a scris:
Eu am inceput.....sa ai si tu spor ....si o zi buna [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O zi buna si tie!

Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Dum Noi 14, 2010 6:10 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Lun Noi 15, 2010 1:04 am

Anjuli a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Hello!
Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 1:57 am

Buna seara!
Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:06 am

Anjuli a scris:
Buna seara!

Buna Aj! ...nu te-am vazut, eram cufundata in ciorbe lol!

Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:10 am

Rose a scris:
Anjuli a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Buna seara! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Buna Aj! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...nu te-am vazut, eram cufundata in ciorbe lol!

Pup Irina [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ....Noroc ca am mancat...altfel [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] la poza aia...maaaamaaa ce bine arata... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ciprbita de-asta am si eu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:13 am

Anjuli a scris:
Rose a scris:
Anjuli a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Buna seara! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Buna Aj! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...nu te-am vazut, eram cufundata in ciorbe lol!

Pup Irina [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ....Noroc ca am mancat...altfel [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] la poza aia...maaaamaaa ce bine arata... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ciprbita de-asta am si eu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

mercic...este facuta de mine ranjit1
m-am hotarat sa postez si poze cu ceea ce gatesc Rolling Eyes

Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:19 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ....o sa incerc sa postez si eu retete pe care le fac si care imi plac lol!
Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:21 am

Anjuli a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ....o sa incerc sa postez si eu retete pe care le fac si care imi plac lol!

pai tot intru aproape zilnic pe aici...cand sunt in pana de idei, intru aici si trebuie sa-mi sara ceva in ochi lol!

Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:25 am

lol! posteaza-le tu ca eu le incerc....cand sunt in pana de idei...ma mai inspir de aici lol!
Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:27 am

Anjuli a scris:
lol! posteaza-le tu ca eu le incerc....cand sunt in pana de idei...ma mai inspir de aici lol!

mai am de postat, dar acum nu prea am chef

Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:31 am

Rose a scris:
Anjuli a scris:

mai am de postat, dar acum nu prea am chef [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

eiii, doar nu au intrat zilele-n sac.....si nici de gatit nu gatim in fiecare zi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:38 am

Anjuli a scris:
Rose a scris:
Anjuli a scris:

mai am de postat, dar acum nu prea am chef [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

eiii, doar nu au intrat zilele-n sac.....si nici de gatit nu gatim in fiecare zi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ehe, pai mai mancam si racituri lol!

Sus In jos
Anjuli
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:48 am

aha....racituri ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] inghetata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Rose
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   Mar Noi 16, 2010 2:54 am

Anjuli a scris:
aha....racituri ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] inghetata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ranjit1 ...e prea frig pentru inghetata, eu nu prea indraznesc Rolling Eyes

Sus In jos

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: De vorba la o cafea   

Sus In jos

De vorba la o cafea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: INFO de la A la Z :: Cafeneaua ROSE :: Discutii-
Mergi direct la:  

Copyright © 2009 Info NEW - Toate drepturile rezervate
INFO NEW - Stiinta si Cunoastere

Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit